Álma&Linné

Dermokosmetika s vysokým obsahem mastných kyselin z kvalitních rostlinných olejů (slunečnicového, klíčkového, lněného, ricinového, ostropestřecového,...). Bez parabenů a syntetických parfémů. Obsah výtažku léčivých bylin prospívá kůži a organismu. Přítomny jsou klasické pozitivně působící přísady (zinek, hořčík, ichtyol, síra, urea, AHA kyseliny...). Přípravky jsou určeny ke každodenní péči o pokožku zdravou nebo nemocnou. Používají se v kosmetické péči o problematickou kůži s projevy ekzémů, lupénky, seboroické dermatitidy a akné. Přispívají k regeneraci organismu.

Álma&Linné

Krém AFRO, s melasou - výživný krém pro kůži a vlasy

Krém  AFRO, s melasou - výživný krém pro kůži a vlasy

Regenerační krém s obsahem melasy. Vzhledem k vysokému obsahu harmonizovaných látek v melase (B1, B6, kyseliny panthotenové, enzymů ...) a rostlinných výtažků se používá zejména jako součást regenerační vlasové kůry. Vhodný při padání vlasů, řídnutí, lomivosti. Lze použít také jako pleťovou masku...

Masážní gel FRIŠTENSKÝ

Masážní gel FRIŠTENSKÝ

Vhodný na namožená, bolestivá místa, rovněž k masáži po tělesné námaze. Obsahuje výtažky máty, kaštanu, smrku, jitrocele. Rychle se vstřebává, určená zejména k domácímu ošetření.  Má posilující charakter.

Oleogel G 16

Oleogel G 16

Přípravek s protizánětlivým působením tymiánu. Látky rodu Thymus, např. Tymián, mají zklidňující, antibakteriální účinky. Přípravek se používá v péči o pleť s akné, se záněty mazových žlázek, v kosmetické péči o kůži s plísňovými onemocněními a bakteriálními záněty. Lehce se vtírá do kůže 1-2x...

Pleťová voda ACHILE pro mastnou pleť

Pleťová voda ACHILE pro mastnou pleť

Pomáhá odstraňovat přebytečný kožní maz a nečistoty, zabraňuje množení baktérií. Obsahuje malé množství lihu, kafr a bylinné přísady.

Pleťová voda AVENA pro suchou a normální pleť

Pleťová voda AVENA pro suchou a normální pleť

Díky působení specifických bylinných výtažků má zvláčňující a zklidňující účinky. Další obsažené přirozené látky zlepšují celkový metabolismus kůže. Neobsahuje alkohol, obsahuje ureu a glycerol.

Šampon AFRO, výživný šampon s melasou, na zlepšení růstu vlasů

Šampon  AFRO, výživný šampon s melasou, na zlepšení růstu vlasů

Používá se jako součást regenerační vlasové kůry. Vzhledem k obsahu harmonizovaných látek v melase, zejména vitaminů, stopových prvků, aminocukrů a enzymů je vhodný k mytí vlasů poškozených, při padání vlasů, pro zlepšení růstu vlasů. Lze použít i ke koupelím.

Šampon ATTILA

Šampon ATTILA

Regenerační šampon s mumiem, proti lupům a při padání vlasů. Vzhledem k neobvyklé kombinaci přírodních látek - mumia, výtažků čaje a fenyklu je vhodný pro péči o citlivou vlasovou pokožku se sklonem k vyrážkám a tvorbě lupů.

Šampon ITA s ichthamolem a levandulí

Šampon ITA s ichthamolem a levandulí

Používá se v kosmetické péči o vlasy a kůži osob, trpících silnou lupovitostí, psoriázou, ekzémy, seboroickou dermatitidou. Pozitivně působí obsah ichthamolu, pixu fagi, levandule, esenciálních mastných kyselin, hořčíku, zinku a urey. Nemá přijít do očí, nepoužívat pro děti do 3 let. V době slunění...

Šampon VISCA se zinkem a výtažky jmelí bílého

Šampon VISCA se zinkem a výtažky jmelí bílého

Vhodný pro jedince se zvýšeným maštěním vlasů, tvorbou lupů, při akné. Jako sprchový šampon se osvědčuje rovněž u osob se zvýšeným pocením. Obsahuje jmelí, silici rodu Melaleuca, zinek, ureu, kyselinu mléčnou. Určen pro časté mytí vlasů.