Gemmoglukany

Gemmoglukany = tinktury z pupenů rostlin s betaglukanem. Gemmoglukany jsou nové, patentově chráněné, mimořádně účinné tinktury. Jejich vynikající vlastnosti vznikly spojením výtažků z pupenů rostlin, které ve svých zárodečných tkáních obsahují růstové hormony, vitamíny, enzymy a stopové prvky v mimořádné koncentraci (v jiných částech a u dospělých rostlin nedosažitelné), a druhou aktivní složkou beta-(1,3)-D-glukanem. Tento imunomodulátor získávaný z hlívy ústřičné aktivací makrofágy, výrazně zvyšuje oslabenou imunitu organismu. Mimo jiné působí hlavně na virové, bakteriální a plísňové infekce, prevenci nádorů a zlepšení metabolismu, aktivaci slinivky, prevenci cukrovky, cholesterol a krevní tlak, trávící a vylučovací systém, kloubní problémy a záněty, také proti stresu a syndromu chronické únavy a na mnohé další potíže.

Gemmoglukany

Carcinae a betaglukanem

Carcinae a betaglukanem

Carcinae s betaglukanem. Směs vřesu, ořešáku amerického a eleuterokoku s betaglukanem působí výrazně protinádorově, podporuje organismus při ozařování a chemoterapii. Řeší: antioxidanty, cysty, nádory, rakovina.

Černý rybíz s betaglukanem

Černý rybíz s betaglukanem

Černý rybíz s betaglukanem. Vynikající protialergická směs pomáhající při všech druzích alergií a ekzémů, zlepšuje adenom prostaty, syndrom chronické únavy a celkovou regeneraci organismu. Dále řeší, anemie, alzheimer, angina, bradavice, celiakie, celulitida, crohnova choroba, energie, chřipka,...

Eleuterokok s betaglukanem

Eleuterokok s betaglukanem

Eleuterokok s betaglukanem. Silně podporuje imunitu, zlepšuje metabolismus, prokrvení srdečního svalu a mozku, odbourává cholesterol, aktivuje buňky slinivky, působí proti stresu a jako celkový harmonizátor organismu, rakovina.  

Fit - kolon

Fit - kolon

Fit - kolon. Obsahuje výtažek z dubu letního, černého rybízu, lnu setého, brusinky, olše lepkavé a betaglukan. Směs má blahodárný vliv na trávící soustavu. Posiluje obranné reakce, potlačuje rozvoj nežádoucích mikrobů, snižuje riziko rozvoje zánětlivých procesů v žaludku, dvanácterníku i ve...

Leukostop s betaglukanem

Leukostop s betaglukanem

Leukostop s betaglukanem. Povzbuzuje organismus při leukémii, zlepšuje krevní obraz, posiluje imunitu a pomáhá zmírňovat následky chemoterapie a ozařování. Řeší chudokrevnost, leukémie.

Ofenz s betaglukanem

Ofenz s betaglukanem

Ofenz s betaglukanem. Speciální tinktura složená ze směsi penízovky a eleuterokoku. Hlavním jejím působením je zvýšení imunity, likvidaci plísní a podpora organismu v boji proti nádorovým problémům.  

Ořešák americký s betaglukanem

Ořešák americký s betaglukanem

Ořešák americký s betaglukanem. Výtažek má výborné protinádorové působení. Řeší: antioxidanty, nádory.

Stop - kok

Stop - kok

Stop - kok. Obsahuje výtažek s topolu černého, vrby bílé, eleuterokoku ostnatého, penízovky sametonohé, lichořeřišnice větší a betaglukan. Přípravek snižuje riziko rozvoje virových a bakteriálních problémů, podporuje organismus v boji proti nim. Stimuluje vylučování škodlivých mikroorganismů z...

Vřes s betaglukanem

Vřes s betaglukanem

Vřes s betaglukanem. Brzdí rozvoj nádorů a metastáz, odstraňuje otoky kloubů, řeší antioxidanty.