Kvetoucí čaje

 

Kvetoucí čaj je umělecky vyroben z ručně svazovaných lístků zeleného nebo bílého čaje. Výběrové lístky zeleného čaje tvoří základ čajového poupěte, které uvnitř skrývá barevné květy bylinek. Čajové poupě se vloží do konvice s vodou, lístky se rozvinou a kombinace čajových listů a květů poskytne chuťový i zrakový zážitek.. Květ je vícenálevový. Doporučujeme použít jeden květ pro 0,5 litru vody o teplotě 90 °C.

 

Kvetoucí čaje

Asteria zelená - set kvetoucích čajů

Asteria zelená - set kvetoucích čajů

Dárkové balení pravých bílých kvetoucích ochucených čajů Bai He Xian Zi "Božská lilie", Man Tian Xian Tao "Posvátné květy", He Jia Huan Le "Rodinné štěstí", Xu Ri Dong Sheng "Vycházející slunce" v zeleném papírovém obalu.

Asteria červená - set kvetoucích čajů

Asteria červená - set kvetoucích čajů

Dárkové balení pravých bílých kvetoucích ochucených čajů Bai He Xian Zi "Božská lilie", Man Tian Xian Tao "Posvátné květy", He Jia Huan Le "Rodinné štěstí", Xu Ri Dong Sheng "Vycházející slunce" v červeném papírovém obalu.

Asteria žlutá - set kvetoucích čajů

Asteria žlutá - set kvetoucích čajů

Dárkové balení pravých bílých kvetoucích ochucených čajů Bai He Xian Zi "Božská lilie", Man Tian Xian Tao "Posvátné květy", He Jia Huan Le "Rodinné štěstí", Xu Ri Dong Sheng "Vycházející slunce" ve žlutém papírovém obalu.

Láskyplné srdce - Ai Xing Feng Xian

Láskyplné srdce - Ai Xing Feng Xian

Pravý bílý čaj ochucený. Vyrobeno ze speciálního bílého čaje, květů jasmínu, laskavcovky a lilie ručně zpracovaný do tvaru srdce. Po zalití se nejprve ze spleti zelených lístků rozvine květ lilie, pak následuje svěží květ laskavcovky a na závěr květ jasmínu.

Stříbrný měsíček - Jin Zhan Yin Tai

Stříbrný měsíček - Jin Zhan Yin Tai

Pravý bílý čaj ochucený. Po zalití se lístky rozvinou a odhalí květy měsíčku v barvách slunečního západu. Výtečný bílý čaj s jemně nasládlou příchutí.  

Červánky

Červánky

Kvetoucí čaj je vyrobený z ručně svazovaných lístků bílého čaje ( = pravý zelený čaj nejprve napařený a poté sušený na čerstvém vzduchu), ve kterém je skryt květ lilie. Kvetoucí čaje jsou vícenálevové. Obsah: 4 kusy v papírové krabičce s okénkem.

Orientální krása

Orientální krása

Kvetoucí čaj je váleček vyrobený z ručně svazovaných lístků bílého čaje, ve kterém jsou skryty různé květy - např. jasmínu, lilie apod. Po vložení do vody se lístky rozvinou a kombinace čajových listů a květů poskytne chuťový i zrakový zážitek.Složení: pravý zelený čaj, lilie, jasmínPříprava:...