KHADI certifikovaná přírodní kosmetika z Indie

21.05.2016 14:33

Krásné a zdravé vlasy čistě přírodní cestou .....


Vlasové oleje před umytím vlasů.

Ajurvédské šampony na bázi za čerstva zpracovaných rostlin namísto nakoupených extraktů

100% rostlinné barvy na vlasy té nejvyšší kvality.

Pleťové oleje, kde základ jsou za studena lisované základové oleje, synergické působení mnoha bylin, květů, éterických olejů.

Vše 100% bez jakýchkoliv syntetických a ropných látek.

s certifikací BDIH - kontrolovaná přírodní kosmetika.


ŠAMPONY

To vše vyráběno podle autentických, časově náročných ajurvédských postupů. V průběhu výroby jsou zpracovávány přímo rostliny. Šampony obsahují amlu, shikakai, reethu, tři hlavní rostliny pro ošetření vlasů a prevenci jejich vypadávání, které zajišťují mytí vlasů díky obsahu přírodních saponinů. Typy šamponů: Neem (proti lupům), Ibišek (na citlivou pokožku), Růže (reparační a hydratační), Ořechová tráva (na normální a mastné vlasy), Amla (určený na objem a lesk vlasů).


TĚLOVÉ OLEJE

Naprostá většina je ze surovin z biologického pěstování nebo ze sběru ve volné přírodě.

Typy olejů:

Růžový lotos na smíšenou a problematickou pleť, olej růže pro všechny typy pleti, olej bílá lilie na suchou a zralou pleť, olej anti-aging receptura proti stárnutí pleti s ingrediencemi jako santalové dřevo, shatavari, mimóza nebo olej mandlový, z mrkvových semínek.

Další pleťové oleje jsou z květinové řady - ibišek, fialka pro normální pleť, nebo olej proti striím Centella ( s centellou - tygří trávou) a olej proti celulitidě (z 10 ajurvédských bylin jako šafrán, zázvor, rozmarýna, pomeranč, s hořčičným olejem.


ROSTLINNÉ BARVY NA VLASY

Barvy KHADI jsou kontrolovány na obsah těžkých kovů a dalších toxických látek nezávislými laboratořemi. Dodávají vlasům barvu, objem, lesk a péči čistě přírodní cestou. Odstíny: čistě černá, černá, tmavě hnědá, přírodní ořechově hnědá, čistá henna, senna (neutrální), světlá blond, střední blond, zlatý přeliv......najděte si svůj vlastní odstín.Vyhledávání

Kontakt

Čaje Řipská Řipská 16
Praha 3 - Vinohrady
733 164 194