Lesklokorka lesklá (Ganoderma lucidum)

13.12.2016 12:41

LESKLOKORKA LESKLÁ (Ganoderma lucidum)

Sporepowder black-coffee-1 hot-chocolate-1 green-tea-1

Lesklokorka je houba známá jako zázračný lék pro dloukověkost a již na císařském dvoře dynastie Ming byla považována za elixír nesmrtelnosti.
Její dlouhé hnědé stonky a oranžové kloboučky z ní dělají senzační podívanou, ale ve volné přírodě je těžké ji najít. Nejznámější lékař v období dynastie Dr. ShiJean Lee ve své knize Ban Chao Gang Moo (Velká Pharmacopéa) uvádí, že dlouhodobě zajišťuje silné, zdravé tělo a dlouhověkost.
A... jaké má ty zázračné účinky?
Používání  Lesklokorky je osvědčená prevence proti vzniku nádorových onemocnění, přiznivě působí při rakovinových onemocněních různého typu, je i podpůrný prostředek během chemoterapeutické léčby.
Zlepšuje paměť, potírá stresové stavy, snižuje vysoký krevní tlak, cholesterol a hladinu cukru v krvi.
Pozitivně ovlivňuje činnost jater a ledvin, regeneruje játra. Zvyšuje obranyschopnost organizmu, má antibakteriální a protizánětlivý účinek a působí detoxikačně.
Nyní je v nabídce koncentrovaný prášek, tobolky nebo je přísadou ve výborné kávě Organo Gold BLAC COFFEE, Café LATTE, Café MOCHA, HOT CHOCOLATE, GREEN TEA Organo Gold si zakládá na stoprocentní bio kvalitě houby Ganoderma pěstované v přirozených podmínkách na certifikovaných ekologických farmách, pod přísným dohledem dodržování schválených postupů.

Pro bližší informace volejte +733 164 194.
Krásný dárek pro Vaše blízké, přátele nebo partnery.

Vyhledávání

Kontakt

Čaje Řipská Řipská 16
Praha 3 - Vinohrady
733 164 194