Přírodní kosmetika SALVUS

15.11.2015 09:57

 

Mnohaletým úsilím a vývojem vznikl výrobní sortiment kvalitních přípravků, který je dnes pozitivně hodnocen nejen malospotřebiteli, ale též profesionály, kteří se s touto kosmetikou seznámili a pracují s ní. Nové výrobky hodnotí Státní zdravotní ústav v Praze a další akreditovaná pracoviště. Průběžně jsou výrobky před expedicí zkoušeny na odborných pracovištích. Předchází se tím negativním projevům a komplikacím při práci v salonech a při běžném používání.

Kosmetické přípravky jsou kromě malospotřebitelského balení vyráběny též v kabinetním balení.
Profesionálům je určen i rozsáhlý doplňkový sortiment.

Díky své kvalitě a účinnosti získala kosmetika mnoho ocenění na veletrhu kosmetiky WORLD of BEAUTY & SPA 2014  - Masážní olejové gely, krémy s ibiškem aj.

 

Pleťové mléko s panthenolem 200 ml

Pleťové mléko s panthenolem slouží k základnímu čistění a odličování pleti. Příznivě působí po slunění, napomáhá ke zklidnění pokožky a její hydrataci. Obsahuje  panthenol, extrakt z měsíčku lékařského a levandulovou silici. Všechny tyto látky výrazně přispívají k regeneraci pokožky.

 

Mandlový olej 200 ml

Velice jemný přírodní olej, bez parfemace a konzervačních látek. Zabraňuje vysoušení pokožky a zklidňuje ji. Dodává pocit hebkosti, mírní podráždění a pomáhá při její regeneraci. Používá se k ošetření, masáži obličeje i celého těla. Je vhodný i pro dětskou citlivou pokožku, problematickou pleť.

 

Olivový krém s ibiškem polomastný a mastný

 

Jemný, lehce vstřebatelný polomastný krém s extraktem z tropického ibišku, olivovým olejem, provitamínem A, vitamínem E. Aktivní látky podporují likvidaci zánětlivých projevů v pleti, chrání před škodlivými účinky volných radikálů a ztrátou vody z pokožky. Používá se  pro normální a smíšenou pleť. Pravidelná denní i noční aplikace zvyšuje hydrataci pleti a zabraňuje jejímu předčasnému stárnutí.

Výživný mastný olivový krém je určený pro suchou a dehydratovanou pleť. Obsahuje extrakt z tropického ibišku, olivový olej, provitamín A, vitamín E. Aktivní látky podporují likvidaci zánětlivých projevů v pleti, chránící před škodlivými účinky volných radikálů a ztrátou vody. Pravidelná denní i noční aplikace zabraňuje předčasnému stárnutí pleti.

Oba krémy získaly na veletrhu WORLD of BEAUTY & SPA ocenění BEPPA – výrobek dobré kvality.

 

 

 

 

Vyhledávání

Kontakt

Čaje Řipská Řipská 16
Praha 3 - Vinohrady
733 164 194