Propolisová tinktura extra silná, propolisová mast, švédské kapky, velmi kvalitní rybí tuk v tekutém stavu, v tobolkách, novinka od Herbadentu - dětská zubní pasta a jiné novinky

03.02.2018 15:30


Propolisová tinktura extra silná - je velmi razantní a účinná forma propolisu. Obsahuje až 20% rozpuštěných propolisových látek v 80% lihu.Švédské kapky MAURER'S jsou vyrobeny podle staré tradiční rakouské receptury. Jejich výjimečnost je dána kvalitou a použitím 32 nejlepších bylin, nízkým obsahem alkoholu - pouze 2,5 %. Jsou tedy vhodné i pro diabetiky a řidiče, pro pacienty, kteří užívají léky, pro starší děti. Bylinné kapky Maurer´s by neměly chybět v žádné domácí lékárničce, jsou vynikající při první pomoci i na Vašich cestách. Potěší i jako dárek. Užívání: 3× denně kávovou lžičku.
Složení: Voda, líh 2,5%, citvar kořen, theriak, kořen děhelu, kozlíku lékařského, skořice ceylonská, kardamon, myrha, mana, kořen angeliky, pupava kořen, myrha, kafr, šafrán květ, topolový pupen, anýzový plod, plod koriandru, plod kmínu, oplodí pomeranče, nať zeměžluče, oplodí citrónu, oddenky zázvoru, květ hřebíčkovce, plody vavřínu, plody pigmentovníku, nať majoránky, plody badánu, jalovce, galganový kořen, heřmánkový květ, kořen hořce, nať pelyňku, skořice cejlonská, skořice čínská, tobolky kardamonu, kořen kosatce, list rozmarýnu, nať Čubetu benediktu.


Kitl Smrkáček BIO je sirup z mladých smrkových výhonků s vitamínem C. Je vhodný pro děti i dospělé při rýmě a nachlazení. Smrkové výhonky se při nachlazení využívaly v tradičním lidovém léčitelství a Smrkáček na tyto tradice navazuje.

Kitl Smrkáček obsahuje pouze 3 složky:
- mladé smrkové výhonky v BIO kvalitě
- třtinový cukr v BIO kvalitě
- vitamín C
Medicinální sirup při rýmě a nachlazení. Užívání při rýmě a nachlazení, vhodné pro děti již od 1 roku 1 dávka = 5ml (lžička), 1 láhev = 50 dávek možno ředit v poměru 1:7 vlažným čajem nebo vodou.
Složení: mladé smrkové výhonky, vitamín C, třtinový cukr
Obsah: 250ml
Země původu: Česká republika


Herbadent KIDS dětská bylinná zubní pasta + kartáček

Herbadent KIDS ® dětská zubní pasta s fluoridem účinně a šetrně čistí mléčné zuby a chrání je tak před zubním kazem, zároveň díky komplexu bylinných aktivních látek chrání dětské dásně. Obsahuje unikátní a klinicky ověřenou směs extraktů  ze 7 léčivých rostlin:  řepíku, heřmánku, šalvěje, nátržníku , hřebíčku, fenyklu a ženšenu. Je bez cukru a jakýchkoli chemických barviv. Pomáhá udržovat mléčné zoubky, dásně a sliznici dutiny ústní ve výborném stavu.

V balení je dětský zubní karáček.

Vyhledávání

Kontakt

Čaje Řipská Řipská 16
Praha 3 - Vinohrady
733 164 194