KHADÍ ajurvédská kosmetika z Indie

 

 

 

Výrobky jsou nositeli certifikace a loga BDIH – Kontrolovaná přírodní kosmetika. Tato certifikace v sobě nese přísné standardy mimo jiné na nechemické složení přípravků. Nejvyšší kvalita rostlinných barev na vlasy Khadi byla navíc oceněna i v německém testu Öko-Test. 

 

Hlavní zásady:

  • žádné testování na zvířatech
  • žádné minerální oleje a syntetická barviva
  • biologické pěstování a sběr divoce rostoucích rostlin                                                     
  • minimální množství obalů            

Sortiment je průběžně rozšiřován.

 

S rostlinnými barvami na vlasy Khadi máte možnost objevit novou dimenzi barvení vlasů, kterou je radost ze zdravého rostlinného barvení a péče. Vysoce kvalitní vlasové barvy Khadi totiž představují nejen krásné odstíny, lesk a objem pro Vaše vlasy, ale zároveň i čistě přírodní složení. Jejich absolutně nechemické ingredience neškodí vlasům a pokožce hlavy. Při jejich aplikaci neabsorbujete do svého organismu žádné syntetické látky, protože jejich obsahem jsou pouze rostliny. Můžete jimi úspěšně barvit dokonce i šedé vlasy. Objevte radost, kterou dokáže dát barvení a péče 100% rostlinnými vlasovými barvami Khadi! A navíc - ve spojení s dalšími jedinečnými přípravky přírodní kosmetiky Khadi, jako jsou např. vlasové oleje ...

 

Krásné a zdravé vlasy čistě přírodní cestou .....

Vlasové oleje před umytím vlasů.

Ajurvédské šampony na bázi za čerstva zpracovaných rostlin namísto nakoupených extraktů

100% rostlinné barvy na vlasy té nejvyšší kvality.

Pleťové oleje, kde základ jsou za studena lisované základové oleje, synergické působení mnoha bylin, květů, éterických olejů.

Vše 100% bez jakýchkoliv syntetických a ropných látek.

s certifikací BDIH - kontrolovaná přírodní kosmetika.

 

ŠAMPONY

To vše vyráběno podle autentických, časově náročných ajurvédských postupů. V průběhu výroby jsou zpracovávány přímo rostliny. Šampony obsahují amlu, shikakai, reethu, tři hlavní rostliny pro ošetření vlasů a prevenci jejich vypadávání, které zajišťují mytí vlasů díky obsahu přírodních saponinů. Typy šamponů: Neem (proti lupům), Ibišek (na citlivou pokožku), Růže (reparační a hydratační), Ořechová tráva (na normální a mastné vlasy), Amla (určený na objem a lesk vlasů).

 

TĚLOVÉ a PLEŤOVÉ OLEJE

Naprostá většina je ze surovin z biologického pěstování nebo ze sběru ve volné přírodě.

Typy olejů:

Růžový lotos na smíšenou a problematickou pleť, olej růže pro všechny typy pleti, olej bílá lilie na suchou a zralou pleť, olej anti-aging receptura proti stárnutí pleti s ingrediencemi jako santalové dřevo, shatavari, mimóza nebo olej mandlový, z mrkvových semínek.

Další pleťové oleje jsou z květinové řady - ibišek, fialka pro normální pleť, nebo olej proti striím Centella ( s centellou - tygří trávou) a olej proti celulitidě (z 10 ajurvédských bylin jako šafrán, zázvor, rozmarýna, pomeranč, s hořčičným olejem.

 

ROSTLINNÉ BARVY NA VLASY

Barvy KHADI jsou kontrolovány na obsah těžkých kovů a dalších toxických látek nezávislými laboratořemi. Dodávají vlasům barvu, objem, lesk a péči čistě přírodní cestou. Odstíny: čistě černá, černá, tmavě hnědá, přírodní ořechově hnědá, čistá henna, senna (neutrální), světlá blond, střední blond, zlatý přeliv......najděte si svůj vlastní odstín.