Saloos - 1.výrobce certifikované přírodní bio kosmetiky v ČR

 

Díky nejšetrnějším výrobním postupům firmy Saloos zůstávají oleje „živé“ a tím pádem mimořádně účinné. Esenciální, rostlinné, tělové a masážní i regenerační obličejové oleje mají 100% čisté přírodní složení. Hydrofilní odličovací oleje obsahují minimálně 97% čistých přírodních olejů s minimálním nutným množstvím bezpečných emulgátorů.

Produkty jsou vyráběny pouze z pečlivě vybraných rostlin, což zaručuje špičkovou kvalitu. Oleje jsou výhradně lisované za studena. Díky tomu si zachovávají nejvyšší možné množství bioaktivních látek, vitamínů a minerálů v jejich přirozené podobě.

Pronikají až do nejhlubších vrstev pokožky, působí komplexně a jejich složení nejvíce odpovídá složení tuků našeho těla. Výborně se vstřebávají, nezanechávají pocit mastnoty, neucpávají póry.

Jsou vhodné pro všechny typy pokožky, nevyvolávají alergické reakce a pokožku nedráždí.
Zásadně neobsahují minerální oleje (paraffinum liquidum, vyráběné z ropy) nebo rafinované oleje. Nenajdete v nich syntetické vonné látky, konzervanty ani barviva.

Svým složením se výrazně odlišují od výrobků, jejichž hlavní složkou je voda (tento fakt někteří výrobci ani neuvádějí) a produkty tenzidové chemie.

Výrobní praxe firmy Saloos je ohodnocena certifikátem kvality ISO 9001.

 

Vyberte si v nabídce vlevo nebo použijte vyhledávání